mcrblg-header-image

search

Wczasy w siodle – Lesko


Kto choć raz dosiadł wierzchowca ten wie, że to niezapomniane uczucie. Komu pierwsza przejażdżka nie przypadła do gustu – bez obaw, to da się poprawić. Jeśli jednak ktoś nie spotkał się z okazją poczucia wiatru na policzkach jeżdżąc konno – najwyższy czas, aby wreszcie spróbować. Obcowanie z zachwycającym krajobrazem prosto z grzbietu zwierzęcia, aktywny wypoczynek na łonie natury i szereg optymistycznych wspomnień… to tylko mały skrawek atrakcji dla miłośników koni, które przygotowało Lesko – magiczna miejscowość znad Sanu.

“Brama Bieszczad” – tak zwykło się mówić na Lesko. Co do zaoferowania ma ta podkarpacka mieścina? Jedną z rozrywek są rajdy konne. To nie tylko przygoda życia, którą zapamięta się na bardzo długo. To także test własnego charakteru: sprawdzian cierpliwości, zachowania wobec zwierząt i wytrwałości. Nieważne czy jesteś całkowitym amatorem, czy doświadczonym jeźdźcem – to idealna przygoda dla wszystkich wielbicieli aktywnego wypoczynku. Uczy miłości, szacunku i umiejętności opiekowania się zwierzęciem. Rajdy konne organizują w Lesku przeróżni właściciele stadnin. Użyczają swoje zwierzęta, planują trasę adekwatną do poziomu uczestnika. Konkurencyjna cena i końcowa oferta jest indywidualnie dopasowana do potrzeb, nie mówiąc już o szerokim wyborze urokliwych dróg górskich w malowniczych okolicach Bieszczadów.

Wszystkich gości Lesko zaprasza z rozwartymi ramionami. Do dyspozycji turystów mieszkańcy są także w zimie – i o tej porze roku atrakcji jest tutaj dostatek. Jedna z nich to kulig konny, który dostarcza wielu bogatych wspomnień. Ta niesamowita przejażdżka, gęsty śnieg, rozgrzewające ognisko i oczywiście integracja z innymi uczestnikami wycieczki. Wszystko to oczywiście w sercu oczyszczającej natury. Przy organizowaniu wyjazdu o takiej porze roku, warto zwrócić uwagę na to, gdzie wykupimy sobie nocleg [Meteor] w tej części Podkarpacia. Lesko obfituje w coraz wyższej rangi bazę noclegową i wskazane jest, aby pozostać w kwaterze, hotelu lub pensjonacie, zamiast podejmować się ryzykownej wyprawy pod namioty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

close
Nasze miasto jest typowo turystyczne, w końcu spełnia wszystkie wymogi. Jest morze, plaża, ciekawe zabytki, interesujące atrakcje. Nasz Sopot znamy jak własną kieszeń i nie trudno się nam dziwić, w końcu każdy z nas mieszka tu od dzieciństwa. Po sezonie letnim chętnie wspólnie udajemy się w inne równie piękne zakątki. Nie zawsze są to góry, czy jeziora. To zapewne Was dziwi, że mieszkając nad Bałtykiem jeździmy nad Bałtyk, ale każda nadmorska miejscowość jest inna i niepowtarzalna. Nie odmawiamy sobie przyjemności poznawania innych części Wybrzeża. W imieniu naszej paczki ja- czyli Mateusz (przezywany Matchem) będę administratorem tej strony. Oczywiście zachęcamy Was do przyjazdu nad Bałtyk, ale także w inne ciekawe miejsca, którym będą poświęcone nasze wpisy. Być może gdzieś się spotkamy. Do zobaczenia.
search
Kategorie
  • Brak kategorii
avatar

Hi, guest!

settings

menu